מקרר ויטרינה

מקרר ויטרינה

מי שיש לו עסק שקשור במזון חייב לדעת גם איך הכי נכון ודרוש לשמור על המזון בצורה אסתטית ובטיחותית וגם, כמובן, לאפשר ללקוחות שמגיעים להתרשם מהמבחר הקיים ולדעת מה הם רוצים לקנות. התקנות והכללים ברורים מאד בנוגע לאחסנת מזון שדורש קירור אך בשנים האחרונות הופנמה ההבנה שעצם הדרישה לקרר את המזון אין בה כדי לפגוע בדרך להציג את המזון לראווה. מקרר ויטרינה עושה בדיוק את זה. מצד אחד – מדובר במקרר לכל דבר ועניין אך בנוסף לזה – דלת החזית שקופה ומאפשרת לראות את תכולת המקרר גם כאשר הדלת שלו סגורה. בדומה למקררים מסוגים אחרים גם במקררי ויטרינה אפשר לכוון את עוצמת הקור על פי הטמפרטורה הרצויה או על פי הנחיות רשמיות שקשורות בסוגי המזון שמאוחסנים.

מקרר ויטרינה לעסק

כל בעל עסק שקשור במזון יידע איך לבחור מקרר ויטרינה שישמש אותו היטב וכמובן ישמור על המוצרים בדיוק בטמפרטורה הנכונה. אף אחד לא ייקח את הסיכון של אחסנת מזון שלא בתנאים האופטימליים ולכן חשוב להכיר סוגים ודגמים שונים של מקררים על מנת לבחור את זה שיהיה הכי מתאים לכל עסק ולכל מיקום מדויק. המקררים כיום מתקדמים מאד, מיוצרים בטכנולוגיות חדישות וטובות שהופכות אותם לכלי עבודה שאי אפשר להפריד מבית העסק, המעדנייה או המסעדה. בזכותם המוצרים יישמרו בצורה הטובה ביותר והלקוח של העסק יקבל שירות מעולה.

מה כדאי לדעת על מקרר ויטרינה?

מה שבעיקר חשוב לדעת זה המידות של המקררים, שכן כתלות במידה או בגודל של המקרר אפשר יהיה להבין איזה יהיה הכי נכון ומתאים לשימוש. על פי הגודל של המקרר תיקבע החלוקה הפנימית (מדפים ו/או מגירות וכמובן המידות שלהם עצמם) והאם יהיו במקרר דלת אחת או שתיים. יש מחסנים או מטבחים שבהם יהיה צורך ביותר ממקרר ויטרינה אחד בלבד וכתלות בכמות המזון שצריך לאחסן בקירור אפשר לבחור כמה מקררים לרכוש ואיזה. כיום אפשר גם להשיג מקרר ויטרינה מעוצב בעל זכוכית מעוגלת שמתאים למעדניות, מאפיות או בתי קפה והוא יכול להשתלב טוב יותר עם העיצוב של המקום.

מתי כדאי להשתמש במקררי ויטרינה?

כאמור, כלל האצבע אומר שמקררי הוויטרינה דרושים לעסקים שקשורים בממכר מזון, שגם כאשר המזון מאוחסן הלקוחות צריכים לראות אותו כדי לבחור או כדי להבין לאן עליהם לגשת. כאשר שמים לב למאפיינים של כל מקרר ומקרר קל יותר להבין מה יכול להתאים לדרישות של בית העסק וכך לבחור את המקרר שייתן את המענה הטוב ביותר. המקררים כיום איכותיים ועמידים ולפיכך יכולים להחזיק מעמק במשך הרבה מאד זמן.

מקררי ויטרינה מסוג מעדניות / חלביות

מקרר ויטרינה קטן

בחירה מבין תצוגה של מקררי ויטרינה היא בחירה לא פשוטה ויש לא מעט פרמטרים שצריך לבחון ולבדוק לפני שמקבלים החלטה. יש מקומות או בתי עסק שיש חשיבות בהם לנושא של המידות, כלומר לגודל של המקרר ואז מה שיהיה הכי נכון ומתאים זה מקרר ויטרינה קטן. גם זו קטגוריה משל עצמה ומדובר בעצם במקררים קטנים יחסית, נמוכים וכאלה שכיום יש בהם שימוש בעיקר לאחסון בקבוקי שתייה, אבל כמובן שלא רק. מקררים אלה יספקו את טווח הטמפרטורות הרצוי עבור כל סוג של מזון או שתייה שצריך לאחסן בהם ובזכות תכונת הקומפקטיות שלהם הם לא תופסים הרבה מקום במרחב של המחסן או המשרד.

תכונות חשובות של מקרר ויטרינה קטן

המאפיינים שחשוב לבחון לפני שמקבלים החלטה על קנייה של מקרר ויטרינה קטן קשורה כאמור למקום שהוא עומד לתפוס במרחב. אם הוא אמור להיות בשימוש במחסן גדול יותר – כנראה שהשימוש בו יהיה למזונות או משקאות ייחודיים שרוצים לאחסן בנפרד. אם הוא אמור להיות בשימוש במשרד או חדר קטן – כנראה שהמטרה שלו היא לדאוג שמה שמאוחסן בו יהיה בהישג יד – שתייה קרה בחדר ישיבות או אפילו מיניבר בתוך ארון בחדרים של בית מלון. דווקא מקום האחסון המצומצם שלהם יכול להתגלות כמתאים בדיוק לדרישות ייחודיות והוא יכול להיות זה שממש יציל את המצב מבחינת החלל הקטן שיש בחדר או במשרד.

איך בוחרים מקרר קטן?

המקרר עצמו דרוש מכיוון שדרושה בקרה על טמפרטורה מסוימת או על טווח של טמפרטורות והדלת השקופה שהופכת אותו למקרר ויטרינה דרושה על מנת שאפשר יהיה לראות את התכולה וכך לדעת בכל רגע נתון מה יש בפנים או מה חסר. נפח האחסון הוא התכונה שבדרך כלל מובילה את הבחירה במקררים קטנים בעלי מידות קטנות יחסית וחשוב למדוד שמיקום יתאים למקרר גם מבחינת האורך והרוחב של המקרר. חשוב לדאוג שלמנוע של מנגנון הקירור יהיה מרווח מספק להוצאת האוויר החם שנפלט וכך ללא ספק המקרר יחזיק מעמד במשך הרבה זמן.

בחירת מקרר הוויטרינה שהכי מתאים לעסק

כל בעל עסק שקשור במזון יידע איך לבחור מקרר ויטרינה שישמש אותו היטב וכמובן ישמור על המוצרים בדיוק בטמפרטורה הנכונה. אף אחד לא ייקח את הסיכון של אחסנת מזון שלא בתנאים האופטימליים ולכן חשוב להכיר סוגים ודגמים שונים של מקררים על מנת לבחור את זה שיהיה הכי מתאים לכל עסק ולכל מיקום מדויק. המקררים כיום מתקדמים מאד, מיוצרים בטכנולוגיות חדישות וטובות שהופכות אותם לכלי עבודה שאי אפשר להפריד מבית העסק, המעדנייה או המסעדה. בזכותם המוצרים יישמרו בצורה הטובה ביותר והלקוח של העסק יקבל שירות מעולה.

שיחת ייעוץ חינם בנושא מקרר ויטרינה

מקרר ויטרינה

מקרר ויטרינה הוא מקרר שלא רק צריך לשמור בקירור את התכולה שלו אלא צריך בד בבד להציג אותה כלפי חוץ. ייתכן ומדובר בחדר אוכל שהמנות בו מוצגות לקהל הסועדים והם בוחרים את המנות שהם רוצים ויכול להיות שיהיה מדובר במאפייה שבה מניחים את דברי המאפה בקירור על מנת לשמור עליהם אך המקרר יהיה בעל חזית שקופה שתאפשר לראות את החלק הפנימי שלו. כך או כך – לא יהיה שימוש במקרים אלה במקררים בעלי דפנות ודלתות אטומות, אלא בכאלה שאפשר יהיה לראות בבירור את התכולה. מקררי הוויטרינה שניתנים להשגה כיום הם כאלה שהם גם יפים ומעוצבים וכך יכולים להתאים לבתי קפה, מאפיות או מסעדות ששמו דגש בבחירת הסגנון העיצובי שלהם.

יתרונות של מקרר ויטרינה

מי שמנהל בית עסק שמוכר מוצרים שנדרשים להיות מאוחסנים בתוך מקרר ויטרינה רוצה לספק ללקוחות שלו חוויה ייחודית של טעם וריח שאולי אפשר יהיה להרגיש אותה עוד לפני שבוחרים את המאכל המדובר. אם המקרר מעוצב, נראה יפה והזכוכית החזיתית שלו מבריקה ומזמינה – הרי שיהיה ללקוחות קל יותר להזמין ואולי אפילו לקנות עוד דברים שהם לא תכננו לקנות בכלל. מקרר ויטרינה יכול להוות חלק בלתי נפרד מהשיווק של העסק ומחוויית הקנייה בו, שכן כל המידע יהיה מונח אל מול עיניו של הלקוח והוא יוכל לחשוב ולהחליט מה הוא קונה.

סוגים שונים של מקררי ויטרינה

יש מקררים נוספים שהם אולי פחות מעוצבים אך הם בהחלט נחשבים לכאלה עם ויטרינה, בזכות החזית השקופה שלהם. בעזרת חזית שקופה זו הלקוחות לא צריכים לפתוח את הדרך של המקרר כל רגע אלא יכולים לקחת את הזמן לבחון את המוצרים ורק לאחר שבחרו – הם פותחים את הדלת ולוקחים את מה שבחרו. כך נשמרת טמפרטורת הקירור שבתוך המקרר ולא ייגרם שום נזק למוצרים המקוררים שבתוכו. מקררי הוויטרינה כיום מעוצבים, ניתנים לבחירה מתוך מגוון של מידות ויכולים להתאים בדיוק לשימוש בבתי עסק כמו מסעדות, בתי קפה, חדרי אוכל, בתי מלון או מאפיות.

שאלות ותשובות על מקרר ויטרינה

כשמו כן הוא, סוג של מקרר.

מקררי ויטרינה נועדו לרוב לטובת תצוגה של מוצרים בקירור.

מה שמאפיין מקררי ויטרינה זה דלתות פתיחה שקופות, מדפים ותאורה.

הנפוץ ביותר הוא מקרר ויטרינה קטן או מיני.

כמו כן יש מקררי ויטרינה שוכבים או עומדים, עם דלתות זכוכית או פלסטיק.

נשמח לעזור לכם למצוא מקרר ויטרינה המתאים ביותר עבורכם.

מה שבאמת חשוב לדעת על מקררים שמיועדים לשימוש מסחרי או תעשייתי הוא מה התכונות והמאפיינים שלהם שעל פיהם צריך לבחור מקרר ויטרינה עבור כל שימוש או ייעוד. חשוב לשים לב למידות החיצוניות של המקרר, על מנת לוודא שהוא יוכל להיות ממוקם היכן שמייעדים אותו, מומלץ לשים לב לנפח האחסון הפנימי (כדי לוודא שהוא מתאים לצרכים והדרישות), כדאי לדעת מה החלוקה הפנימית שלו או האם היא ניתנת לשינוי על ידי מי שיעשה בו שימוש וכמובן אי אילו מאפיינים טכניים מהותיים – מה טווח הטמפרטורות שאפשר לכוון אותו והאם הוא מצויד במנגנונים שמונעים הצטברות של קרח על המדפים ו/או הדלתות שלו.

דני גרין ובניו

דני גרין ובניו

חברת דני גרין ובניו עם מעל ל40 שנות ניסיון בתחום פתרונות הקירור, הוקמה במטרה לדאוג לכם בכל עולם הקירור הפרטי, המוסדי והתעשייתי.
אנחנו בטוחים שנמצא את הפתרון האידאלי עבורכם בכל הנוגע לנושא פתרונות קירור. כל לקוח שלנו זוכה לקבל ייעוץ בנושא קירור בחינם!

יצירת קשר חברת דני גרין ובניו