מקרר תצוגה לעוגות

מקרר תצוגה לעוגות
תוכן עניינים

בכל פעם שנכנסים למעדנייה, מאפייה או קונדיטוריית בוטיק רואים אותו ומיד ניגשים אליו – מקרר תצוגה לעוגות. הלקוחות לוקחים אותו כמובן מאליו אך חשוב להכיר את הסוגים השונים ולהבין שיש הרבה מחשבה מאחורי הבחירה שלהם עבור מקום זה או אחר. כאשר מדובר במזון בכלל ובעוגות בפרט – יש חשיבות גבוהה מאד למראה, לתצוגה היפה, לאסתטיות של האזור כולו וכמובן לכל מה שיגרום, בסופו של דבר ללקוח לבצע רכישה. מכאן שהתפקיד של המקרר לא מסתכם בלקרר או לשמור את העוגות והמאפים בטמפרטורה מסוימת וקבועה אלא יש לו חשיבות גם בשיווק ובשכנוע הלקוחות לקנות וליהנות מהטעם.

מה החשיבות של מקרר להצגת עוגות?

עוגות הן פריט מזון מיוחד ובמקרים רבים הלקוח יבחר עוגה על פי המראה שלה ולא בהכרח כי הוא חושב או יודע מראש שהיא תהיה טעימה. מכאן שיש חשיבות לדרך ההצגה שלה ואיך היא תיראה בעיניים שלו. אין זה מספיק רק להניח את העוגות מאחורי זכוכית שקופה ויש חשיבות גבוהה לתצוגה ולדרך שבה העוגה מונחת מאחורי הזכוכית – על צלחת, מפית, עם פתק או שלט קטנטן שכתוב בו איזה סוג של עוגה זה וממה היא מורכבת וכיום כבר ידוע שגם לצורה עצמה של המקרר יש חשיבות. הזכוכית צריכה להיות נקייה, חלקה ומבריקה לגמרי ללא שום סימן לעכירות ובדיוק בשביל זה צריך שיהיה מקרר תצוגה לעוגות.

איך לבחור מקרר תצוגה לעוגות?

התחום הזה נולד והגיע בשל צורך אמיתי מהשטח – ממעדניות, בתי קפה או קונדיטוריות בוטיק שחשוב אצלם מאד איך העוגות נראות מהצד של הלקוחות והאסתטיות הרבה יותר מרק מהותית בעניין. לקוחות לא יקנו אוכל בכלל או עוגה בפרט אם הזכוכית לא נקייה, שכן זה יצביע על ניקיון או אסתטיות של כל המקום כולו. מכאן שבחירה של מקרר תצוגה לעוגות צריך להתאים למקום הספציפי, המידות שלו צריכות להתאים לחלל התצוגה וייתכן שבעל המקום ירצה חלוקה פנימית ספציפית שתהיה נוחה לו. כך יהיה ללקוחות קל לבחור והם יוכלו להתחיל לאכול עם העיניים עוד לפני שהעוגה תגיע לפה.

מקררי תצוגה לעוגות

בבית עסק שמוכרים בו עוגות מכירים את החשיבות של מראה אסתטי, נקי וברור ככל האפשר של העוגות ודברי המאפה. לצורך כך חשוב שיהיה במקום מקרר תצוגה לעוגות, כלומר מקרר תעשייתי ומסחרי שאחסון של עוגות הוא הייעוד שלו. כיום יש לא מעט סוגים ודגמים של מקררים כאלה שכאשר מקפידים לשמור עליהם נקיים ומבריקים – אפשר יהיה להעביר דרכם את התחושות, היופי והטעם של עוגות ייחודיות ודברי מאפה טעימים וטריים שהעסק מצטיין בהם. במקום שכזה גם תהיה הקפדה יתרה על העיצוב של המקום כולו ולכן חשוב שהמקרר יתאים לסגנון העיצובי וישתלב בין כל שאר האלמנטים במקום.

סוגים של מקררי תצוגה לעוגות

הסוגים השונים של מקררי תצוגה שמיועדים לעוגות ושאפשר להשיג כיום נבדלים זה מזה בתכונות ומאפיינים כמו גודל (מידות של אורך, רוחב וגובה), נפח האחסון, החלוקה הפנימית של המקרר וכמובן המראה שלו – האם המתכת הגובלת בין חלונות הזכוכית תהיה בצבע מסוים, החלק העליון של הזכוכית יכול להיות מיושר או מעוגל ויש אפשרויות שונות לפתיחת דלתות התצוגה של המקרר. חשוב לשים לב לטווח הטמפרטורות שמציע מקרר תצוגה לעוגות על מנת לוודא שאפשר לאחסן בו את העוגות ודברי המאפה הרלוונטיים. ברוב המקרים אנשי מקצוע שצריכים מקררים כאלה יכירו היטב את התכונות ויידעו לבחור את המקרר שהכי יתאים להם וישרת אותם לטווח ארוך.

איפה אפשר למצוא מקררי תצוגה לעוגות?

בכל בית מאפה שמכבד את עצמו יעצרו רגע כדי לחשוב ולבחון את מקרר התצוגה הכי נכון ומתאים לכל מצב ולכל סוג של מזון שרוצים למכור בו. אפשר לראות את המקררים האלה במאפיות, בתי קפה, מסעדות וחדרי אוכל של בתי מלון, למשל. חלק מהותי בשיווק של בית עסק לממכר עוגות ודברי מאפה טמון במקרר ובשילוב שלו גם עם תכולתו הטעימה וגם עם העיצוב שמסביבו וכל אלה ביחד תורמים את תרומתם ללקוחות שלא מהססים לשלוף את הארנק ולקנות עוגה טעימה, טרייה וריחנית. המקרר יהפוך מהר מאד לחלק בלתי נפרד מהעסק ויהיה נוח מאד להשתמש בו.