אודות

מקררים ומקפיאים תעשייתיים דני גרין ובניו

דני גרין שהוקם לפני למעלה מ-40 שנה, מתמחה בהפצה ושירות של מקררים ומקפיאים תעשייתיים. עם ניסיון של 40 שנים בתעשייה, צברנו מוניטין של ספק מהימן של פתרונות קירור איכותיים.

חברתנו מתגאה בכך שהיא מציעה מגוון מקיף של מקררים ומקפיאים תעשייתיים הנותנים מענה לצרכים מגוונים במגזרים שונים. בין אם זה מתקן לעיבוד מזון בקנה מידה גדול, מטבח מסחרי, רשת סופרמרקטים או מעבדה מתמחה, יש לנו את המומחיות לעמוד בדרישות הקירור הייחודיות של כל לקוח.

במהלך השנים, בנינו שותפויות חזקות עם יצרנים מובילים הידועים בחדשנות, אמינות וטכנולוגיה מתקדמת בקירור. אנו אוצרים בקפידה את מבחר המוצרים שלנו כך שיכלול את ההתקדמות העדכנית ביותר ביעילות אנרגטית, בקרת טמפרטורה ועמידות. המגוון הרחב שלנו כולל מקפיאים תעשייתיים עומדים, מקפיאים לתצוגה, מקררי ויטרינה ועוד.

בנוסף להצעת מגוון רחב של ציוד קירור, דני גרין מצטיין במתן שירות לקוחות יוצא דופן. צוות אנשי המקצוע הבקיאים והמנוסים שלנו מוקדש ללוות את לקוחותינו בתהליך הבחירה, להבטיח שימצאו את פתרונות הקירור המתאימים ביותר לצרכיהם הספציפיים. אנו מבינים את החשיבות של אמינות ושואפים להציע סיוע מהיר, משלוח מהיר ותמיכה אמינה לאחר המכירה כדי להבטיח את שביעות רצון הלקוחות שלנו.

יתר על כן, המחויבות שלנו למערכות יחסים ארוכות טווח משתרעת מעבר לרכישה הראשונית. עם תוכניות השירות והתחזוקה המקיפות שלנו, אנו מסייעים ללקוחותינו לשמור על מערכות הקירור שלהם במצב אופטימלי, להאריך את תוחלת החיים ולמקסם את היעילות. הטכנאים המיומנים שלנו הוכשרו להתמודד עם התקנות, תיקונים ומשימות תחזוקה שוטפות במומחיות ובדיוק.

לאחר שהיינו בתעשייה למעלה מארבעה עשורים, אנו עדים לצרכים המתפתחים ולהתקדמות בתחום הקירור התעשייתי. הידע והניסיון השורשיים שלנו מאפשרים לנו לספק תובנות והמלצות יקרות ערך ללקוחותינו, לעזור להם לקבל החלטות מושכלות ולהישאר בחזית שיטות קירור יעילות ובר קיימא.

כעסק עם נוכחות ארוכת שנים, אנו גאים במחויבות שלנו לאיכות, אמינות ושביעות רצון לקוחות. אנו מצפים לשרת את לקוחותינו עוד שנים רבות, לספק פתרונות קירור תעשייתיים מהשורה הראשונה העונים על הצרכים המתפתחים שלהם ותורמים להצלחתם.